Skip Navigation
 

Archiwum wydarzeń » 2017 rok

2017-01-31 Pożegnanie bryg. Piotra Kierepki

31 stycznia 2017r. w Komendzie Powiatowej PSP w Hrubieszowie w związku z  przejściem na zaopatrzenie emerytalne bryg. Piotra Kierepki  odbył się uroczysty apel związany ze  zdaniem obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie.

 

 Przybyły na uroczystość st.bryg. Szczepan Goławski  - Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego, przyjął od bryg. Piotra Kierepki meldunek o zdaniu obowiązków komendanta powiatowego, następnie w swym wystąpieniu podziękował mu za wieloletnią służbę i dokonania na rzecz hrubieszowskiej straży.

 

Od 1 lutego pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP powierzono st.bryg.  Dariuszowi Bednarzowi - dotychczasowemu zastępcy KP PSP w Hrubieszowie.

 

 W uroczystości udział wzięli licznie przybyli goście m.in. Józef Kuropatwa – starosta hrubieszowski, Andrzej Barczuk - Przewodniczący Rady Powiatu, ks. Piotr Ciećkiewicz kapelan strażaków, ks. Jan Kot, Burmistrz i Wójtowie Gmin z powiatu hrubieszowskiego, Komendanci Powiatowi i Miejscy PSP z terenu województwa, przedstawiciele służb mundurowych i zakładów pracy z terenu powiatu hrubieszowskiego, oraz strażacy i pracownicy komendy.

Uroczysty apel był też okazją do wręczenia podziękowań za służbę dla bryg. Piotra Kierepki.

 

 

 ZDJĘCIA: https://goo.gl/photos/o1eX5ZFzjR6KUY3i7

 

informacja i zdjęcia : kpt. Piotr Sendecki

 

.

 
 
« powrót|drukuj