Kolizja dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza oraz Prusa

W dniu 06.08.2022 roku o godzinie 10:08 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza oraz Prusa w Hrubieszowie.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej zastano kolizję dwóch pojazdów blokując jeden pas ruchu. Osoby poszkodowane samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi. Jedna osoba została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala celem wykonania dodatkowych badań.

 

Na miejscu zdarzenia przed przybyciem służb znajdował się druh z OSP Hrubieszów Daniel Zubko, który udzielił pomocy osobom biorącym w zdarzeniu oraz odłączył zasilanie w pojazdach.

 

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, 2x JRG Hrubieszów w tym 6 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Interwencja trwała 1h 23 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

 

info. st. kpt Marcin Lebiedowicz, foto. st. kpt. Franiak Damian

 

Skip to content