Rozstrzygnięcie I etapu konkursu „Stop Pożarom Lasów”2021r.

Dnia 13 października 2021 roku w KP PSP w Hrubieszowie wyłoniono zwycięzców I etapu konkursu dla szkół średnich na przygotowanie plakatu oraz filmu promującego kampanię “STOP POŻAROM LASÓW” 2021r.

 

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problematykę zapobiegania pożarom lasów oraz podniesienie świadomości mieszkańców na temat wartości przyrodniczej obszarów leśnych. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością oraz wyobraźnią artystyczną w tworzeniu swoich prac.

 

Kategoria I

Laureatem I etapu konkursu „Stop Pożarom Lasów” 2021 rok został Adrian Buczko z Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Horodelskiej w Horodle.

 

Kategoria II     

W II kategorii zwyciężyła praca klasowa w postaci filmu edukacyjno-promocyjnego przygotowana przez klasę 2D z Zespołu Szkół Nr 3 w Hrubieszowie, ul. Żeromskiego 11. Nauczyciel: Agnieszka Szymanik-Lipska, uczniowie: Maja Jankowska, Kinga Lizun, Dawid Grycaj, Nikola Smyk, Hanna Nogas, Lidia Wojtiuk.

 

Prace zostały przekazane do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie gdzie będą walczyły o zwycięstwo w kolejnym etapie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

 

https://hrubieszow.kppsp.gov.pl/informacja-o-konkursie-stop-pozarom-lasow/

Skip to content