Uroczyste pożegnanie ze służbą st. ogn. Rafała Zdunka z KP PSP w Hrubieszowie

W dniu 26 stycznia 2024 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, odbyło się pożegnanie st. ogn. Rafała Zdunka który został zwolniony ze służby w związku ze złożonym raportem i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

 

W związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne życzenia oraz list gratulacyjny funkcjonariuszowi złożył p.o. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Tomasz Zwolak, który podziękował za wieloletnią służbę. Uroczystość odbyła się w obecności strażaków systemu codziennego, zmianowego i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej w Hrubieszowie oraz rodziny.

 

St. ogn. Rafał Zdunek swoją karierę zawodową zakończył na stanowisku starszego operatora sprzętu, przepracował w straży 24 lata. Jego zadania zawsze były związane z czynnym udziałem w działaniach ratowniczo-gaśniczych. W czasie służby został odznaczony srebrnym i złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa. Będąc na kursie podoficerskim otrzymał list pochwalny za wzorową strażacką postawę, duże zaangażowanie oraz efektywną pracę społeczną wykonaną na kursie.

 

info. foto. st. kpt. Marcin Lebiedowicz

 

Skip to content