Zderzenie dwóch pojazdów w Starej Wsi gm. Mircze.

W dniu 14.06.2023 roku o godzinie 19:15 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Starej Wsi gmina Mircze.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech zastępów Straży Pożarnej zastano zderzenie dwóch pojazdów osobowych na drodze powiatowej blokując jeden pas ruchu. Osoby biorące udział w zdarzeniu samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej. Kierowca jednego z pojazdów został przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala celem wykonania dodatkowych badań.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, odłączeniu zasilania w pojazdach, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi oraz oświetleniu miejsca zdarzenia.

 

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów, OSP Mircze, OSP  Stara Wieś w tym 17 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Interwencja trwała 3h 28 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

 

info. st. kpt Marcin Lebiedowicz, foto. str. Mariusz Szczuc

 

Skip to content