2018-08-31 Udział i wygrana strażaków na turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka

31 sierpnia 2018 r. na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się już czwarty Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka.

Początkowo drużyny rywalizowały w grupach. Później, te najlepsze, awansowały do fazy finałowej. Ostatecznie, pierwsze miejsce podobnie jak w ubiegłym roku zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, drugie miejsce zajęła drużyna 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego, a na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Aresztu Śledczego w Lublinie. Decyzją organizatorów i arbitrów sędziujących spotkania nagrody indywidualne otrzymali: w kategorii najlepszy strzelec turnieju Vakulko Roman z Ukrainy, najlepszy zawodnik Paweł Tucki z KP PSP w Hrubieszowie.

test i zdjęcia: SW w Hrubieszowie