Ćwiczenia ratownicze strażaków Lubelskiej Brygady Odwodowej na terenie powiatu hrubieszowskiego. Mogą być utrudnienia w ruchu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie informuje, że w dniu 17.06.2021 roku od godziny 9:00 – 14:00 odbędą się międzypowiatowe ćwiczenia ratownicze „Hrubieszów 2021”. W ćwiczeniach udział będą brały siły i środki krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego wchodzącego w skład kompanii gaśniczej Centralnego Odwodu Operacyjnego „WYŻYNA” oraz plutonu ratowniczego OSP Hrubieszów wchodzącego w skład Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego Lubelskiej Brygady Odwodowej. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i uspokajamy mieszkańców, że to tylko ćwiczenia.

Punkt  przyjęcia sił i środków odbędzie się na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie o godzinie 9:00. Natomiast w Matczu odbędzie się II punkt przyjęcia sił i środków o godzinie 10:00. Ćwiczenia odbędą się na obiekcie Orlen w Hrubieszowie przy ulicy Wyzwolenia oraz na kompleksie leśnym w Maziarni Strzeleckiej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Skip to content