Gala Finałowa „Orlen dla Strażaków”

W Operze Narodowej w Warszawie 27 września 2021 roku odbyła się gala finałowa programu grantowego „Orlen dla Strażaków”. W wydarzeniu udział wzięli: Premier Mateusz Morawiecki, Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek, Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

 

Wsparcie finansowe otrzymało 267 jednostek w tym 11 komend miejskich i powiatowych PSP oraz 256 jednostek OSP. Z terenu powiatu hrubieszowskiego grantami obdarowano: Komendę Powiatową PSP w Hrubieszowie oraz OSP Obrowiec. Symboliczny czek na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie st. kpt. Piotra Gronowicza przekazała Prezeska FUNDACJI ORLEN oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

 

Serdecznie dziękujemy PKN ORLEN oraz FUNDACJI ORLEN za  wsparcie naszej komendy co przedłoży  się na wzrost  bezpieczeństwa powiatu hrubieszowskiego. Uroczysta Gala Finałowa to z pewnością podniosłe wydarzenie i uhonorowanie NAS STRAŻAKÓW z OSP jak i PSP. Z pozyskanym nowym asortymentem ratowniczym sfinansowanym przez FUNDACJĘ ORLEN będziemy mogli być jeszcze skuteczniejsi.

 

Skip to content