Kolizja pojazdu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Moroczynie

W dniu 27.08.2022 roku o godzinie 18:17 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Moroczynie.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej zastano kolizję samochodu osobowego z traktorem. Na skutek zderzenia ciągnik rozpadł się na dwie części. Poszkodowanemu kierowcy udzielono wsparcia psychicznego do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Kierujący ciągnikiem jak i samochodem osobowym nie odnieśli żadnych obrażeń. Droga powiatowa zablokowana była w dwóch kierunkach.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

 

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, 2x JRG Hrubieszów w tym 6 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Interwencja trwała 2h 10 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

 

info. st. kpt. Marcin Lebiedowicz, foto. st. kpt. Franiak Damian

 

Skip to content