Kolizja w Moniatyczach

W dniu 18.11.2021 roku o godzinie 15:19 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Moniatycze.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Państwowej Straży Pożarnej zastano dwa uszkodzone pojazdy osobowe, które znajdują się poza pasem drogi.  W pojazdach podróżowały trzy osoby którymi zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem zastępów PSP. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji oraz posprzątaniu drogi z elementów plastikowych oraz szkła. Przed przybyciem zastępów PSP na zdarzenie najechał funkcjonariusz z JRG I Chełm st.str. Gronowicz Szymon, który zabezpieczył miejsce zdarzenia, pomógł poszkodowanym w wydostaniu się z aut a następnie odłączył zasilanie w dwóch pojazdach.

 

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, 2xJRG Hrubieszów. Czas interwencji to 2h 55min.

 

info. foto. st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

 

Skip to content