Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Etap rejonowy XXX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Mistrzostwa odbyły się w Hrubieszowskim Domu Kultury pod patronatem Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

W tym roku 3 drużyny z hrubieszowskich szkół średnich podjęły wyzwanie i stanęły przed trudnymi konkurencjami. Jako pozoranci role godne odegrali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie.

Zwycięzcą została drużyna z 100-letnie I Liceum Ogólnokształcące im ks St Staszica w Hrubieszowie, na drugim miejscu uplasowało się II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3, a podium zamknął Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – kształcimy zawodowo i zawsze z pasją

Sędziami mistrzostwa byli m.in. strażacy z KP PSP w Hrubieszowie.

Gratulujemy wszystkim osobom biorącym udział w Mistrzostwach wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności.

zdjęcia: Michał Śliwiński