Trwają zebrania sprawozdawcze za 2022 rok w jednostkach OSP w powiecie hrubieszowskim

Sprawozdawczość składana przez zarządy jednostek to informacja z działalności oraz uzyskanie absolutorium dla zarządów jednostek OSP. W spotkaniach uczestniczą z ochotnikami przedstawiciele samorządów, parlamentarzyści, zaproszeni goście którzy wspierają działalność jednostek oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

 

W dniu 18.02.2023 roku odbyły się zebrania w OSP Mircze, OSP Werbkowice oraz OSP Turkowice, w których uczestniczył zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP  st.bryg. Mirosław Bury z Komendantem Powiatowym PSP mł.bryg. Piotrem Gronowiczem oraz zastępcą mł.bryg. Tomaszem Zwolakiem. Prezesi przedstawili sprawozdawczość na ubiegły rok oraz przedstawili plany działalności na rok 2023.

 

Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Mirosław Bury na zebraniach w jednostkach OSP podziękował za działalność i zaangażowanie druhów w ubiegłym roku w którym aktywność była bardzo wysoka biorąc pod uwagę działania związane konfliktem n a wschodzie naszego państwa. Komendant przedstawił również możliwości jakie daje nowa ustawa o OSP.

 

Był to czas również na dyskusje oraz prognozy rozwoju jednostek OSP na przyszły rok.

 

info. foto. st. kpt. Marcin Lebiedowicz

 

Skip to content