Wypadek dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulicy A. Mickiewicza i J. Piłsudskiego

W dniu 27.01.2023 roku o godzinie 22:12 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulicy A. Mickiewicza i J. Piłsudskiego w Hrubieszowie.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej zastano kolizję dwóch pojazdów blokując jeden pas ruchu. Osoby poszkodowane samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej. Jedna osoba została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Hrubieszowie celem wykonania dodatkowych badań.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, odłączeniu zasilania w pojazdach, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi oraz oświetleniu miejsca zdarzenia.

 

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, 2x JRG Hrubieszów w tym 6 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Interwencja trwała 1h 23 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

 

info. st. kpt Marcin Lebiedowicz, foto. st. kpt. Franiak Damian

 

Skip to content