Wypadek w Teratynie

W dniu 21.07.2022 roku o godzinie 16:02 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 844 w miejscowości Teratyn.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w miejscowości Teratyn. Wszystkie osoby wyszły z pojazdów o własnych siłach przed przybyciem służb  ratowniczych. Dwie osoby znajdowały się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego celem przeprowadzenia badania wstępnego.

 

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz pomoce Policji w kierowaniu ruchem drogowym a następnie zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

 

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów oraz  OSP Teratyn, w tym 10 strażaków. Straty oszacowano na 70 tyś. Interwencja trwała 4h 37min.

 

info. st. kpt. Marcin Lebiedowicz, foto. str. Marcin Gabryś

 

Skip to content